Пилосос
ETA Salvet Animal 1513 90000
Фото 7 |
ETA Salvet Animal 1513 90000 2022 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Salvet Animal 1513 90000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odkurzacz ETA Salvet Animal 151390000 | 529 zł |
Bezworkowy ETA Salvet Animal AGDM-ODK-ETA-050 | 529 zł |
Odkurzacz ETA Salvet Animal 151390000 | 529 zł |
Eta Odkurzacz bezworkowy ETA Salvet Animal ETA151390000 | 499 zł |
Odkurzacz bezworkowy ETA Salvet Animal ETA151390000 | 499 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →