Odkurzacz
Electrolux Pure D8 PD82-4MB (900 401 102)
Zdjęcia 6 |
Electrolux Pure D8 PD82-4MB |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Pure D8 PD82-4MB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Pure D8 Odkurzacz Błękitny PD82-4MB | 985 zł |
Electrolux Odkurzacz workowy Pure D8 PD82-4MB SILENCE 57 dB | 1 009 zł |
Odkurzacz workowy ELECTROLUX PD82-4MB | 849 zł |
Odkurzacz podłogowy Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB System PureSound Niebies | 845 zł |
Electrolux PD82-4MB | 845 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →