Klawiatura
Ducky One 2 TKL Speed Switch
Ducky One 2 TKL Speed Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ducky One 2 TKL Speed Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura Ducky One 2 TKL Cherry MX Speed Silver (DKON1787ST-PSZALAZT1) | 830 zł |
Klawiatura Ducky One 2 TKL Cherry MX Speed Silver (DKON1787ST-PSZALAZT1) | 857 zł |
Klawiatura Ducky One 2 TKL Cherry MX Speed Silver (DKON1787ST-PSZALAZT1) | 855 zł |
Modyfikacje Ducky One 2 TKL
Ceny na Ducky One 2 TKL |
---|---|---|---|---|
Ducky One 2 TKL Blue Switch | od 515 zł | 3 oferty | ||
Ducky One 2 TKL Brown Switch | od 518 zł | 1 oferta | ||
Ducky One 2 TKL Speed Switch | od 830 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →