Smartfon Doogee X95 16 GB / 3 GB
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Doogee X95 16 GB / 3 GB
16 GB / 2 GB16 GB / 3 GB
Wyświetlacz:6.52 ", 1200x540, 202 ppi, 60 Hz
Pamięć:16 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:MediaTek MT6737V
Aparat:3 moduły, 13 MP, i 2 Mpx
Akumulator:4350 mAh
Waga:189 g
Wersja z 3 GB RAM jest również znana jako X95T.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Doogee X95 16 GB / 3 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOOGEE 4G Smartphone X95 3GB16 GB 256 GB Extension 652 HD Waterdrop Bateri★【Ekran kroplówki wody Corning HD 6,52 cala:】Czysta, estetycznie i bezszwowa, zapewnia naprawdę niesamowite wrażenia z pełneg... więcejo ekranu z doskonałym proporcją ekranu w 90% i wysoką rozdzielczością Amazon.plZłóż skargę | 500 zł |
Smartfon DOOGEE X95 3/16GB 6.52" NiebieskiCzysty, ascetyczny, prawie bezramkowy. Dzięki współczynnikowi pokrycia powierzchni urządzenia przez ekran powyżej 90% oraz wk... więcejomponowaniu przedniej kamery w stylu kropli wody, X95 daje niezwykły komfort w odbiorze wyświetlanych obrazów. Do zalet ekranu należy dodać proporcje 19:9 oraz bardzo wysoką jasność aż 600 nitów. Dzięki temu głębokie kolory, wysoka ostrość oraz rozdzielczość, a także wyrazistość treści dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy. Corning Gorilla Glass zabezpiecza przed zbędnymi zarysowaniami wyświetlacza – aby nic nie zakłócało przyjemności. Electro.plZłóż skargę | 440 zł |
Smartfon DOOGEE X95 3/16GB 6.52" NiebieskiCzysty, ascetyczny, prawie bezramkowy. Dzięki współczynnikowi pokrycia powierzchni urządzenia przez ekran powyżej 90% oraz wk... więcejomponowaniu przedniej kamery w stylu kropli wody, X95 daje niezwykły komfort w odbiorze wyświetlanych obrazów. Do zalet ekranu należy dodać proporcje 19:9 oraz bardzo wysoką jasność aż 600 nitów. Dzięki temu głębokie kolory, wysoka ostrość oraz rozdzielczość, a także wyrazistość treści dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy. Corning Gorilla Glass zabezpiecza przed zbędnymi zarysowaniami wyświetlacza – aby nic nie zakłócało przyjemności... Avans.plZłóż skargę | 440 zł |
Smartfon DOOGEE X95 3/16GB 6.52" Niebieski X95 3+16Czysty, ascetyczny, prawie bezramkowy. Dzięki współczynnikowi pokrycia powierzchni urządzenia przez ekran powyżej 90% oraz wk... więcejomponowaniu przedniej kamery w stylu kropli wody, X95 daje niezwykły komfort w odbiorze wyświetlanych obrazów. Do zalet ekranu należy dodać proporcje 19:9 oraz bardzo wysoką jasność aż 600 nitów. Dzięki temu głębokie kolory, wysoka ostrość oraz rozdzielczość, a także wyrazistość treści dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy. Corning Gorilla Glass zabezpiecza przed zbędnymi zarysowaniami wyświetlacza – aby nic nie zakłócało przyjemności... Mediaexpert.plZłóż skargę | 440 zł |
Smartfon DOOGEE X95 3/16GB 6.52" ZielonyCzysty, ascetyczny, prawie bezramkowy. Dzięki współczynnikowi pokrycia powierzchni urządzenia przez ekran powyżej 90% oraz wk... więcejomponowaniu przedniej kamery w stylu kropli wody, X95 daje niezwykły komfort w odbiorze wyświetlanych obrazów. Do zalet ekranu należy dodać proporcje 19:9 oraz bardzo wysoką jasność aż 600 nitów. Dzięki temu głębokie kolory, wysoka ostrość oraz rozdzielczość, a także wyrazistość treści dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy. Corning Gorilla Glass zabezpiecza przed zbędnymi zarysowaniami wyświetlacza – aby nic nie zakłócało przyjemności. Electro.plZłóż skargę | 440 zł |
Smartfon DOOGEE X95 3/16GB 6.52" ZielonyCzysty, ascetyczny, prawie bezramkowy. Dzięki współczynnikowi pokrycia powierzchni urządzenia przez ekran powyżej 90% oraz wk... więcejomponowaniu przedniej kamery w stylu kropli wody, X95 daje niezwykły komfort w odbiorze wyświetlanych obrazów. Do zalet ekranu należy dodać proporcje 19:9 oraz bardzo wysoką jasność aż 600 nitów. Dzięki temu głębokie kolory, wysoka ostrość oraz rozdzielczość, a także wyrazistość treści dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy. Corning Gorilla Glass zabezpiecza przed zbędnymi zarysowaniami wyświetlacza – aby nic nie zakłócało przyjemności... Avans.plZłóż skargę | 440 zł |
Smartfon DOOGEE X95 3/16GB 6.52" Zielony X95 3+16Czysty, ascetyczny, prawie bezramkowy. Dzięki współczynnikowi pokrycia powierzchni urządzenia przez ekran powyżej 90% oraz wk... więcejomponowaniu przedniej kamery w stylu kropli wody, X95 daje niezwykły komfort w odbiorze wyświetlanych obrazów. Do zalet ekranu należy dodać proporcje 19:9 oraz bardzo wysoką jasność aż 600 nitów. Dzięki temu głębokie kolory, wysoka ostrość oraz rozdzielczość, a także wyrazistość treści dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy. Corning Gorilla Glass zabezpiecza przed zbędnymi zarysowaniami wyświetlacza – aby nic nie zakłócało przyjemności... Mediaexpert.plZłóż skargę | 440 zł |
Seria Doogee X (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 440 zł
6.52 ", 202 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 3 GB, MediaTek MT6737V, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, + 2 Mpx, ładowanie: 4350 mAh, 189 g
od 589 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4200 mAh
od 450 zł
6 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4200 mAh
od 440 zł
6.52 ", 202 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737V, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, + 2 Mpx, ładowanie: 4350 mAh, 189 g
od 437 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 4200 mAh
Wideo recenzje
Modyfikacje Doogee X95
Ceny na Doogee X95 |
---|---|---|---|---|
Doogee X95 16 GB / 2 GB | od 440 zł | 1 oferta | ||
Doogee X95 16 GB / 3 GB | od 440 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 349 zł
6.22 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 380 zł
6.53 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 194 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g