Rakietka do tenisa stołowego Donic Persson 500
Donic Persson 500 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Kup Donic Persson 500
Wszystkie ceny 6 →Donic Rakietka, paletka do ping ponga, tenisa DonicPersson 500 | 62 zł |
Rakietka Donic Schildkrot Persson 500 728451 brak | 90 zł |
Donic Rakietka Donic Persson 500 | 52 zł |
Donic, Rakietka Persson 500 | 48 zł |
Rakietka Donic Schildkrot Persson 500 728451 | 90 zł |
Rakietka, paletka do ping ponga, tenisa DonicPersson 500 | 50 zł |
Wygodny uchwyt z korka
Rakieta jest stworzona specjalnie dla tenisistów, którzy mają już pewne doświadczenie w grze, ale chcą rozwijać się w profesjonalizmie. Charakterystyczną cechą produktu jest korkowa rękojeść, która jest zaokrąglona na styku z ostrzem. Dzięki korkowi uchwyt dobrze wchłania pot i nie ślizga się w dłoni, a zaokrąglony kształt zapobiega otarciom.
Model uniwersalny
Model przeznaczony do wszechstronnego stylu gry na średnich dystansach. Wskaźnik szybkości 70 punktów wystarczy do lekkich ataków w drugą stronę stołu, a kontrola (80) pozwoli ci poradzić sobie z dość silnymi atakami przeciwników. Ale rotacja gumy jest słaba i możliwe będzie wykonanie tylko małych nacięć.
Certyfikat ITTF
Donic Persson 500 posiada certyfikat ITTF, co pozwala na używanie go w oficjalnych turniejach tenisa stołowego. A koszt rakiety jest dość niski. Producent udziela na nią dwuletniej gwarancji.