Rakietka do tenisa stołowego Donic Legends 500 FSC (714407)
Donic Legends 500 FSC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Donic Legends 500 FSC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rakietka do tenisa stołowego Schildkröt Legends 500 FSC 714407 | 90 zł |
Donic Schildkröt, Legends 500 FSC Rakietka do tenisa stołowego | 56 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Schildkröt Legends 500 FSC 714407 | 90 zł |
Donic Schildkröt, Legends 500 FSC Rakietka do tenisa stołowego | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →