Rakietka do tenisa stołowego Donic Top Team 500
Donic Top Team 500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Donic Top Team 500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DONIC, Rakietka do tenisa stołowego, Top Team 500 725051 | 68 zł |
Rakietka do tenisa stołowego DONIC-SCHILDKRÖT Top Team 500 | 69 zł |
Donic Schildkröt, Zestaw prezentowy Top Team 500 Rakietka do tenisa stołow | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →