Ракетка для настільного тенісу Donic Sensation 500 (714402)
Фото 3 |
Donic Sensation 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Donic Sensation 500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Donic Rakietka do ping ponga Sensation Line 500 (714402) | 85 zł |
Donic Schildkröt, Sensation 500 Rakietka do tenisa stołowego | 100 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Donic Schildkrot Sensation 500 | 85 zł |
Rakietka, paletka do ping ponga, tenisa DonicSensation 500 | 70 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →