Ракетка для настільного тенісу Donic Carbotec 3000
Donic Carbotec 3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Donic Carbotec 3000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Donic Rakietka Do Ping Ponga Carbotec 3000 | 396 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Donic-Schildkröt DS Carbotec 3000 Energy | WY | 400 zł |
Donic Schildkröt, Rakietka, CARBOTEC 3000 CONCAVE | 390 zł |
Donic Schildkröt, CarboTec 3000 Rakietka do tenisa stołowego | 289 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →