Rakietka do tenisa stołowego Donic Carbotec 3000
Donic Carbotec 3000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Donic Carbotec 3000
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Donic Rakietka, paletka do ping ponga, tenisa DonicCarboTec 3000 | 324 zł |
Donic Rakietka Do Ping Ponga Carbotec 3000 | 396 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Donic-Schildkröt DS Carbotec 3000 Energy | WY | 400 zł |
Donic Schildkröt, Rakietka, CARBOTEC 3000 CONCAVE | 390 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Donic-Schildkröt DS Carbotec 3000 Energy | WY | 400 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →