Rakietka do tenisa stołowego Donic Persson 600
Donic Persson 600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Donic Persson 600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Donic Rakietka, paletka do ping ponga, tenisa DonicPersson 600 | 77 zł |
Rakieta do tenisa stołowego Donic Schildkrot Persson 600 728461 | 120 zł |
Donic Schildkröt, Persson 600 Rakietka do tenisa stołowego | 115 zł |
Rakieta do tenisa stołowego Donic Schildkrot Persson 600 728461 | 120 zł |
Rakietka, paletka do ping ponga, tenisa DonicPersson 600 | 64 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →