Rakietka do tenisa stołowego Donic CarboTec 900
Donic CarboTec 900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Donic CarboTec 900
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Donic Rakietka, paletka do ping ponga, tenisa DonicCarboTec 900 | 236 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Schildkrot CarboTec 900 758219 | 350 zł |
Donic Rakietka do Tenisa Stołowego DONIC CarboTec 900 | 205 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Donic-Schildkröt 7DS Carbotec 900 Cahmpion | | 300 zł |
Donic Schildkröt, CarboTec 900 Rakietka do tenisa stołowego | 232 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →