Ракетка для настільного тенісу Donic Top Team 500
Donic Top Team 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Donic Top Team 500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DONIC, Rakietka do tenisa stołowego, Top Team 500 725051 | 68 zł |
Rakietka do tenisa stołowego DONIC-SCHILDKRÖT Top Team 500 | 69 zł |
Donic Schildkröt, Zestaw prezentowy Top Team 500 Rakietka do tenisa stołow | 125 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →