Zestaw do tenisa stołowego Donic Persson 500 Kork Set (788490)
Zdjęcia 5 |
Donic Persson 500 Kork Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Donic Persson 500 Kork Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rakietka zestaw do tenisa stołowego Schildkrot Persson 500 | 200 zł |
Zestaw do tenisa stołowego Donic-Schildkröt Persson 500 Kork Set | WYSYŁKA | 150 zł |
Donic Schildkröt, Zestaw prezentowy Persson 500 Kork Rakietki do tenisa st | 191 zł |
Zestaw do tenisa stołowego Donic-Schildkröt Persson 500 Kork Set | WYSYŁKA | 150 zł |
Rakietka zestaw do tenisa stołowego Schildkrot Persson 500 | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →