Zestaw do tenisa stołowego Donic Appelgren 300 Set (788634S)
Donic Appelgren 300 Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Donic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Donic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Donic Appelgren 300 Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw do tenisa stołowego Donic Schildkröt Appelgren 300 Set 788634 | 80 zł |
Donic Zestaw Appelgren Line (788413 SSB0292) | 63 zł |
Donic Schildkröt, Zestaw prezentowy Appelgren 300 Rakietki do tenisa stoło | 75 zł |
Zestaw do tenisa stołowego Donic Schildkröt Appelgren 300 Set 788634 | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →