Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet 85 g
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet 85 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet 85 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOLINA NOTECI PREMIUM 85G - mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów,DOLINA NOTECI PREMIUM 85G - mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, filet z piersi kurczaka
- kurczak stanowi... więcejźródło białka oraz kwasów n-3 i n-6, a także niezbędnego w diecie kota kwasu arachidonowego, wpływającego m.in. na wygląd sierści zwierzęcia
- wysoka strawność i jakość biologiczna
- zawiera taurynę – aminokwas o właściwościach przeciwutleniaj zoo24.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z piersi kurczaka 85 gKarma dla kota firmy Dolina Noteci dzięki wykorzystaniu mięsa z piersi kurczaka jest źródłem białka i aminokwasów o wysokiej... więcejjakości. Jest bogaty w witaminy, sole mineralne oraz w nienasycone kwasy tłuszczowe.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 zł |
Dolina Noteci Premium Dla Kota Filet Z Piersi Kurczaka W Sosie 85GPełnoporcjowa, bezzbożowa, zawierająca taurynę oraz wspomagająca trawienie karma mokra dla kotów dorosłych wszystkich ras.; D... więcejolina Noteci Premium dla kota Fi... EmpikZłóż skargę | 8 zł |
Dolina Noteci Premium Kot Filet z piersi kurczaka saszetka 85g | 8 zł |
DOLINA NOTECI Filet z piersi z kurczaka dla kotów saszetka 85g | 8 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: gęś, bulion z gęsi, jabłko, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 63 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, papryka, makaron, rosół, minerały, nasiona, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, masło, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, masło, brązowy ryż, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion drobiowy, cukinia, minerały, olej, łuska psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 32% (4% wołowina), warzywa 4%, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, kurczak, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, cielęcina, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, serca kacze, wątróbka, tłuszcz, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 60%, bulion z tuńczyka, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 28%, 4% łosoś, 4% pstrąg, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, bulion drobiowy, szpinak, minerały, masło, łuska psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, rosół z kurczaka, marchew, minerały, olej z łososia, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, łosoś, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium