Klucz udarowy DeWALT DCF899NT
Wideo 4Zdjęcia 10 |
DeWALT DCF899NT |
|
DCF899N jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui; DCF899NT jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z futerałem; Model DCF899P2 zawiera 2 akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCF899NT
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy DEWALT DCF899NT-XJ | 1 195 zł |
DeWALT UDAROWY KLUCZ AKUMULATOROWY DO KÓŁ DCF899P1 18V 5Ah + NASADKI+TORB | 1 362 zł |
Dewalt Dcf899nt-xj Cordless 1/2 18v Żółty | 1 097 zł |
Dewalt Dewalt Klucz udarowy 18v 1/2' 950nm 3-biegi bez akumulatorów i łado | 1 097 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCF899NT
Ceny na DeWALT DCF899NT |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCF899P1 | od 879 zł | 2 oferty | ||
DeWALT DCF899P2 | od 1 540 zł | 15 oferty | ||
DeWALT DCF899N | od 724 zł | 11 oferty | ||
DeWALT DCF899NT | od 890 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →