Plecak Deuter Futura 34 EL 2018 34 l (3400918)
Zdjęcia 4 |
Deuter Futura 34 EL 2018 30 l34 l |
|
Wydłużony model plecaka dla osób powyżej 190 cm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Futura 34 EL 2018 34 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny deuter Futura 34 l EL graphite/shale | WYSYŁKA W 24H | | 660 zł |
PLECAK FUTURA 34 EL-GRAPHITE-SHALE | 657 zł |
Plecak Deuter Futura 34 EL Kolor: szary | 800 zł |
Plecak Deuter Futura 34 EL dla wysokich - graphite/shale | 599 zł |
Modyfikacje Deuter Futura 34 EL 2018
Ceny na Deuter Futura 34 EL 2018 |
---|---|---|---|---|
Deuter Futura 30 2018 30 l | od 695 zł | 2 oferty | ||
Deuter Futura 34 EL 2018 34 l | od 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →