Plecak Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL 36 l
Wideo 1Zdjęcia 35 |
Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL |
|
Wyposażony w boczny uchwyt do transportu poziomego oraz możliwość ukrycia szelek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Aviant Carry On Pro 36 SL 36 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deuter AViANT Carry On Pro 36 SL damski plecak podróżny 7000 | 464 zł |
deuter AViANT Carry On Pro 36 SL damski bagaż podręczny plecak podróżny 35 | 634 zł |
deuter AViANT Carry On Pro 36 SL damski bagaż podręczny plecak podróżny 35 | 591 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →