Рюкзак Deuter Futura 34 EL 2018 34 л (3400918)
Фото 4 |
Deuter Futura 34 EL 2018 30 л34 л |
|
Подовжена модель рюкзака для людей зростом вище 190 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 34 EL 2018 34 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak turystyczny deuter Futura 34 l EL graphite/shale | WYSYŁKA W 24H | | 660 zł |
PLECAK FUTURA 34 EL-GRAPHITE-SHALE | 657 zł |
Plecak Deuter Futura 34 EL Kolor: szary | 800 zł |
Plecak Deuter Futura 34 EL dla wysokich - graphite/shale | 599 zł |
Модификації Deuter Futura 34 EL 2018
Ціни на Deuter Futura 34 EL 2018 |
---|---|---|---|---|
Deuter Futura 30 2018 30 л | від 695 zł | 2 пропозиції | ||
Deuter Futura 34 EL 2018 34 л | від 599 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →