Plecak Deuter Futura 23 23 l (3400121)
Zdjęcia 39 |
Deuter Futura 23 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Futura 23 23 l
Wszystkie ceny 56 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Plecak męski Futura 23 1 opakowanie 3400121 | 550 zł |
Plecak DEUTER Futura 23 Szary | 550 zł |
Plecak DEUTER Futura 23 Zielony | 560 zł |
Plecak turystyczny Deuter Futura 23 chestnut/mandarine - ONE SIZE | 528 zł |
Deuter Plecak turystyczny Deuter Futura 23 atlantic-ink | 516 zł |
pokaż 20 ofert
Sezonowość:
- Artykuł 34204-2431 - 2014, kolor zielony
- Artykuł 34204-7490 - 2014, kolor czarny
- Artykuł 34204-9402 - 2014, kolor pomarańczowy
- Artykuł 34201-2208 - 2012, zielony
- Artykuł 34201-7060 - 2012, kolor czarny
- Artykuł 34201-9500 - 2012, kolor pomarańczowy
PolecamyPorównaj w tabeli →