Punkt dostępu D-Link DAP-1360
D-Link DAP-1360
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:13 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DAP-1360
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DAP-1360
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DAP-1360 punkt dostępu WiFi N300 (2.4GHz) 1xLAN 2xRP-SMA (odkręcane | 139 zł |
Punkt dostępu D-LINK DAP-1360 | 139 zł |
Access Point D-Link DAP-1360 | 163 zł |
D-Link DAP-1360 300 Mbit/s DAP-1360/E | 149 zł |
pokaż 11 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości urządzenia sieciowego D-Link DAP-1360:
- Filtrowanie adresów MAC
PolecamyPorównaj w tabeli →