Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x8Gb CMW8GX4M1Z3600C18
Zdjęcia 4 |
Corsair CMW8GX4M1Z3600C18 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 (18-22-22-42) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x8Gb CMW8GX4M1Z3600C18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB Pro 8GB 3600MHz | 244 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB Pro 8GB 3600MHz CMW8GX4M1Z3600C18 | 244 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x8Gb CMW8GX4M1Z3200C16 | od 157 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 1x8Gb CMW8GX4M1Z3600C18 | od 244 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →