Zasilacz Corsair AXi Series CP-9020087-NA
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Corsair AXi Series CP-9020087-NA |
|
Ten zasilacz może służyć jako doskonałe rozwiązanie nawet dla mocnych i produktywnych zestawów komputerowych. W urządzeniu zastosowano szereg zaawansowanych rozwiązań. Tak więc markowy system Corsair Link zapewnia możliwość programowego monitorowania i dostosowywania parametrów pracy zasilania i rozpraszania ciepła. Zasilacz ten otrzymał unikalną przetwornicę napięcia wyjściowego o innowacyjnej topologii Totem Pole PFC.
Zamiast klasycznego mostka diodowego zastosowano układ tranzystorów z azotku galu. Zasilacz komputerowy Corsair AX1600i Series CP-9020087-NA zapewnia zasilanie zasobów sprzętowych najdokładniejszym i stabilnym napięciem - poziom tętnienia nie przekracza 1% w całym zakresie obciążeń. W zasilaczu zastosowano regulowany semi-pasywny układ chłodzenia Zero Fan RPM Mode. W konfiguracji z ustawieniami standardowymi zasilacz pracuje w trybie bezwentylatorowym do 40% obciążenia (640W). Zasilacz otrzymał certyfikat 80+ Titanium, co czyni urządzenie maksymalnie ekonomicznym. Między innymi model otrzymał szeroką gamę różnych interfejsów, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z dowolnego niezbędnego sprzętu w komputerze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair AXi Series CP-9020087-NA
zasilacz Corsair AX1600i Digital ATX CP-9020087-UK | 2 671 zł |
Zasilacz Corsair AX Series 1600i 1600W (CP-9020087-EU) | 2 297 zł |
Corsair AX1600i 1600W 80 Plus Titanium - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 2 399 zł |
Corsair Ax1600i 1600w 80 Plus Titanium Modular Power Supply Czarny CP-9020 | 2 443 zł |