Zasilacz Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 (SSR-850FX)
Wideo 23Zdjęcia 13 |
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 550 W 24+8 (4+4) pin 650 W 24+8+8(4+4) pin 750 W 24+8+8(4+4) pin 850 W 24+8+8(4+4) pin 1000 W 24+8+8(4+4) pin |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seasonic Focus GX 850 Zasilacz do komputera - 850 wat - 120 mm - 80 Plus 8 | 577 zł |
Seasonic Focus GX - 850W OB-ZAS-SES-070 | 628 zł |
Seasonic Zasilacz Seasonic FOCUS GX-850 80Plus Gold 850W | 725 zł |
Zasilacz SeaSonic Focus GX-850W (SSR-850FX) | 559 zł |
Zasilacz komputerowy SEASONIC FOCUS-GX-850, 850W | 628 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz Seasonic FOCUS-GX-850 850W 80Plus Gold - PA | 556 zł |
Seasonic Focus Gx 850w 80 Plus Gold Modular Power Supply Czarny FOCUS-GX-8 | 581 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Seasonic FOCUS GX
Ceny na Seasonic FOCUS GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 | od 497 zł | 3 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-650 | od 567 zł | 2 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 | od 426 zł | 12 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 | od 556 zł | 8 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-1000 | od 696 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →