Zasilacz be quiet! Dark Power Pro 13 BN332
Wideo 12Zdjęcia 7 |
be quiet! Dark Power Pro 13 BN332 1300 W1600 W |
|
Cyfrowe sterowanie z topologią „Full Bridge + LLC + SR + DC/DC” zapewnia wysoką stabilność napięcia, wentylator 135 mm Silent Wings z łożyskiem hydrodynamicznym. 10 lat gwarancji producenta.
Przełącznik „Overclocking Key” umożliwia połączenie sześciu niezależnych linii +12 V w jedną wytrzymałą. Urządzenie wykonane jest w aluminiowej obudowie o długości 200 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Dark Power Pro 13 BN332
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BĄDŹ SIĘ Dark Power Pro 13 1600W ATX30 BN332 | 1 886 zł |
Be quiet! Zasilacz Dark Power Pro 13 1600W Titanium KZBQTZG000BN332 | 1 835 zł |
Zasilacz BE QUIET! Dark Power Pro 13 1600W 80 Plus Titanium | 1 886 zł |
Be quiet! Zasilacz Dark Power Pro 13 1600W Titanium 123956 | 1 905 zł |
Zasilacz BE QUIET! Dark Power Pro 13 1600W 80 Plus Titanium | 1 886 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! Dark Power Pro 13
Ceny na be quiet! Dark Power Pro 13 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Dark Power Pro 13 BN331 | od 1 688 zł | 11 oferty | ||
be quiet! Dark Power Pro 13 BN332 | od 1 835 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →