Zestaw do tenisa stołowego Cornilleau Sport Pack Duo
Cornilleau Sport Pack Duo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cornilleau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cornilleau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cornilleau Sport Pack Duo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cornilleau Zestaw Sport Duo | 106 zł |
Zestaw do ping ponga Cornilleau Sport DUO 432050 - 2 rakietki + 3 piłeczki | 106 zł |
Cornilleau, Zestaw rakietek, Sport Duo, czarny | 106 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →