Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Nexeo X200
Zdjęcia 14 |
Cornilleau Nexeo X200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cornilleau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cornilleau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cornilleau Nexeo X200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cornilleau Rakietka NEXEO GRAPHITE X200 - do użytku zewnętrznego | 443 zł |
Rakietka Cornilleau NEXEO X200 | 444 zł |
Cornilleau, Rakietka, Nexo Graphite X200 | 490 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →