Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Softbat 454706
Zdjęcia 6 |
Cornilleau Softbat 454706 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cornilleau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cornilleau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cornilleau Softbat 454706
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cornilleau Rakietka SOFTBAT zielona do użytku zewnętrznego (454706) | 65 zł |
Rakietka Cornilleau Softbat 454706 - zielona | 65 zł |
Softbat Rakietka do tenisa stołowego SOFTBAT 454706 | 73 zł |
Cornilleau, Rakietka do tenisa stołowego, SOFTBAT, zielony | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →