Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Perform 600
Zdjęcia 3 |
Cornilleau Perform 600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cornilleau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cornilleau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cornilleau Perform 600
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rakietka Cornilleau PERFORM 600 | 157 zł |
Cornilleau Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Perform 600 | 184 zł |
Cornilleau, Rakietka, Perform 600, czarny | 150 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Perform 600 | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 150 zł |
CORNILLEAU RAKIETKA PERFORM 600 | 148 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau (kolor Czarny) | 234 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →