Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Excell 1000
Zdjęcia 4 |
Cornilleau Excell 1000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cornilleau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cornilleau.
Kup Cornilleau Excell 1000
Wszystkie ceny 7 →Cornilleau Rakietka Excell 1000 | 239 zł |
Rakietka Cornilleau EXCELL 1000 | 229 zł |
Cornilleau Rakietka do tenisa stołowego Excell 1000 Cornilleau | 282 zł |
Rakietka do tenisa Excell 1000 Cornilleau | 220 zł |
Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Excell 1000 Carbon | WYSYŁKA W 24H | 220 zł |
CORNILLEAU RAKIETKA EXCELL CARBON 1000 | 216 zł |
Dobre odbicie piłki
Rakieta produkcji francuskiej została zaprojektowana z myślą o atakującym stylu gry. Zrównoważona charakterystyka prędkości i rotacji (85/85) pozwala na mocne górne rotacje i skręty po tym, jak przeciwnicy znajdą się z tyłu stołu. A dzięki grubej 2 mm podkładce odbicie piłki jest dość mocne, dzięki czemu można swobodnie grać na duże odległości, dwa metry od stołu (przy grze „tuszami” na „tuszach”).
Lekki na długie treningi
Waga rakiety jest niewielka, tylko 155 gramów. Dzięki temu podczas długich sesji treningowych (powyżej 2 godzin) ręka zawodnika mniej się męczy. Należy jednak zauważyć, że połączenie rękojeści i „ostrza” lekko ociera dłoń. Certyfikacja ITTF daje graczowi pozwolenie na używanie rakiety w turniejach.
Długotrwała gąbka do padów
W tym modelu rakiety od Cornilleau (według oświadczenia producenta) gąbka jest trwała i nie kruszy się przez lata. Oczywiście za tak wysokiej jakości rakietę trzeba będzie zapłacić przyzwoitą kwotę, ale przyjemność z gry jest ogromna.