Rakietka do tenisa stołowego Cornilleau Nexeo X70
Zdjęcia 4 |
Cornilleau Nexeo X70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cornilleau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cornilleau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cornilleau Nexeo X70
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cornilleau Rakietka do tenisa stołowego Nexeo X70 (457600) | 129 zł |
Rakietka Cornilleau NEXEO X70 | 120 zł |
Cornilleau Rakietka Cornilleau NEXEO X70 - do użytku zewnętrznego | 141 zł |
Cornilleau, Rakietka do tenisa stołowego, NEXEO X70 | 130 zł |
CORNILLEAU RAKIETKA NEXEO X70 OUTDOOR | 119 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości rakietki do tenisa stołowego Cornilleau Nexeo X70:
- Wodoodporny i odporny na wstrząsy
PolecamyPorównaj w tabeli →