Ракетка для настільного тенісу Cornilleau Softbat DUO
Фото 4 |
Cornilleau Softbat DUO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cornilleau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cornilleau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cornilleau Softbat DUO
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cornilleau Zestaw SOFTBAT DUO do użytku zewnętrznego (454750) | 115 zł |
Zestaw Cornilleau Softbat Duo 454750 - 2 rakietki | 115 zł |
Softbat Rakieta do tenisa stołowego zestaw SOFTBAT DUO 454750 | 136 zł |
Cornilleau, Rakietka do tenisa stołowego, SOFTBAT DUO, 2 szt. | 125 zł |
CORNILLEAU ZESTAW SOFTBAT DUO 454750 OUTDOOR | 109 zł |
Rakieta do tenisa stołowego zestaw (kolor Niebieski) | 173 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →