Opona całoroczna Cooper Discoverer STT Pro 305/70 R16 124K
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Cooper Discoverer STT Pro 305/70 R16 124K |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooper 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooper.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooper Discoverer STT Pro 305/70 R16 124K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooper Discoverer STT PRO (305/70 R16 124/121K) 590276 | 1 236 zł |
Cooper Discoverer STT PRO ( LT305/70 R16 124/121K 10PR, POR RWL ) 590276 | 1 240 zł |
Cooper Discoverer STT PRO ( LT305/70 R16 124/121K 10PR, POR RWL ) | 1 253 zł |
Opona Cooper 305/70R16 DISCOVERER STT PRO 124/121K - opony terenowe 903166 | 1 076 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →