Wentylator Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White (MFL-B2DW-183PA-R1)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MasterFan MF120 Halo 3in1 White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master MasterFan MF120 HALO White 3in1 - Wentylator obudowy - 120mm | 234 zł |
Wentylator Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3-pack + Hub (MFL-B2DW-183PA | 185 zł |
Cooler Master MasterFan 3n1 MF120 Halo White Edition ARGB-Dual Ring Adreso | 205 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →