Chłodzenie CPU Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB (MAP-T6PS-218PA-R1)
Wideo 6Zdjęcia 14 |
Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Liczba rurek cieplnych:6 szt.
Wysokość:158 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MasterAir MA612 Stealth ARGB
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master MasterAir MA612 STEALTH ARGB - Ch?odzenie powietrzem proceso | 399 zł |
CPU COOLER SMULTI/MAP-T6PS-218PAR1 COOLER MASTER | 443 zł |
Cooler Master Masterair Ma612 Stealth Argb Cpu Fan Czarny MAP-T6PS-218PA-R | 256 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB - MAP-T6PS- | 351 zł |
Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB | 378 zł |
CPU COOLER SMULTI/MAP-T6PS-218PAR1 COOLER MASTER | 451 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →