Кулер Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB (MAP-T6PS-218PA-R1)
Відео 6Фото 14 |
Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Теплових трубок:6 шт
Висота:158 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики MasterAir MA612 Stealth ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cooler Master MasterAir MA612 STEALTH ARGB - Ch?odzenie powietrzem proceso | 399 zł |
CPU COOLER SMULTI/MAP-T6PS-218PAR1 COOLER MASTER | 443 zł |
Cooler Master Masterair Ma612 Stealth Argb Cpu Fan Czarny MAP-T6PS-218PA-R | 256 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB - MAP-T6PS- | 351 zł |
Cooler Master MasterAir MA612 Stealth ARGB | 378 zł |
CPU COOLER SMULTI/MAP-T6PS-218PAR1 COOLER MASTER | 451 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →