Вентилятор Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White (MFL-B2DW-183PA-R1)
Відео 2Фото 5 |
Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики MasterFan MF120 Halo 3in1 White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3in1 White
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cooler Master MasterFan MF120 HALO White 3in1 - Wentylator obudowy - 120mm | 234 zł |
Wentylator Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3-pack + Hub (MFL-B2DW-183PA | 185 zł |
Cooler Master MasterFan 3n1 MF120 Halo White Edition ARGB-Dual Ring Adreso | 205 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →