Opona letnia Continental SportContact 7 285/40 R22 110Y Porsche
Wideo 18Zdjęcia 25 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 7 285/40 R22 110Y Porsche |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 7 285/40 R22 110Y Porsche
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental SportContact 7 (285/40 R22 110Y) 03138050000 | 1 669 zł |
Continental SportContact 7 ( 285/40 ZR22 (110Y) XL EVc, NC0 ) | 1 667 zł |
Continental SportContact 7 ( 285/40 ZR22 (110Y) XL EVc, NC0 ) 03138050000 | 1 647 zł |
Opona Continental 285/40ZR22 SportContact 7 (110Y) XL FR NC0 - opony letni | 1 548 zł |
Opony letnie 285/40R22 110Y SportContact 7 Continental 2023 | 1 558 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →