Opona letnia Continental ContiSportContact 5 285/40 R22 110Y Seal
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 5 285/40 R22 110Y Seal 285/40 R22 110 Y Seal |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiSportContact 5 285/40 R22 110Y Seal
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiSportContact 5 ( 285/40 R22 110Y XL *, Conti Seal ) 03589 | 1 652 zł |
Continental ContiSportContact 5 (285/40 R22 110Y) 03589120000 | 1 716 zł |
Opona Continental 285/40R22 ContiSportContact 5 110Y XL ContiSeal * - opon | 1 629 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 285/40 R22 110Y XL *, Conti Seal ) | 1 672 zł |
Opony letnie 285/40R22 110Y ContiSportContact 5 Continental | 1 588 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiSportContact 5 285/40 R22 110Y Seal
Ceny na Continental ContiSportContact 5 285/40 R22 110Y Seal |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 285/40 R22 110Y Seal | od 1 588 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →