Opona rowerowa Continental Cross King SWS 29x2.3 (0150297)
Continental Cross King SWS 29x2.3 |
|
Technologia - system ShieldWall. Mieszanka - PureGrip.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Cross King SWS 29x2.3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Cross King 29" x 2,3" Performance 0150297 | 104 zł |
Continental Opona MTB Continental Cross King 29x2.3 ShieldWall PureGrip cz | 177 zł |
Opona Rowerowa Continental Cross King 29 X 2.30 (58-622) Zwijana | 160 zł |
Continental Cross King Ii Tlr Tubeless 29´´ X 2.30 Mtb Tyre Czarny 29´´ x | 110 zł |
Modyfikacje Continental Cross King SWS 29x2.3
Ceny na Continental Cross King SWS 29x2.3 |
---|---|---|---|---|
Continental Cross King SWS 26x2.0 | od 109 zł | 3 oferty | ||
Continental Cross King SWS 26x2.3 | od 113 zł | 1 oferta | ||
Continental Cross King SWS 27.5x2.0 | od 115 zł | 1 oferta | ||
Continental Cross King SWS 27.5x2.3 | od 118 zł | 1 oferta | ||
Continental Cross King SWS 29x2.0 | od 104 zł | 2 oferty | ||
Continental Cross King SWS 29x2.2 | od 65 zł | 8 oferty | ||
Continental Cross King SWS 29x2.3 | od 104 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →