Opona zimowa Continental ContiVikingContact 7 215/70 R16 100T
Wideo 21Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiVikingContact 7 215/70 R16 100T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiVikingContact 7 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Viking Contact 7 (215/70 R16 100T) 03450190000 | 678 zł |
Continental Viking Contact 7 ( 215/70 R16 100T, Nordic compound ) 03450190 | 679 zł |
Continental Viking Contact 7 ( 215/70 R16 100T, Nordic compound ) | 697 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →