Opona zimowa Goodyear Ultra Grip Ice SUV Gen-1 215/70 R16 100T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip Ice SUV Gen-1 215/70 R16 100T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip Ice SUV Gen-1 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip Ice Gen 1 (215/70 R16 100T) 530851 | 699 zł |
Goodyear UltraGrip Ice Gen 1 ( 215/70 R16 100T, Nordic compound, SUV ) 530 | 699 zł |
Goodyear UltraGrip Ice Gen 1 ( 215/70 R16 100T, Nordic compound, SUV ) | 718 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →