Opona letnia Continental ContiSportContact 5 245/50 R18 100W
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 5 245/50 R18 100W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiSportContact 5 245/50 R18 100W
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 245/50 ZR18 ContiSportContact 5 100Y N0 - opony letnie 3 | 953 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 245/50 ZR18 (100Y) N0 ) 03562070000 | 888 zł |
Continental ContiSportContact 5 (245/50 R18 100W) 03523980000 | 931 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 245/50 ZR18 (100Y) N0 ) | 898 zł |
Opony letnie 245/50R18 100W ContiSportContact 5 Continental 2023 | 843 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →