Opona letnia Bridgestone Turanza ER42 245/50 R18 100W Run Flat BMW/Mini
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza ER42 245/50 R18 100W Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza ER42 245/50 R18 100W Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza ER 42 RFT (245/50 R18 100W) 77319 | 950 zł |
Bridgestone Turanza ER 42 RFT ( 245/50 R18 100W *, runflat ) 77319 | 1 069 zł |
Bridgestone Turanza ER 42 RFT ( 245/50 R18 100W *, runflat ) | 1 081 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →