Літня шина Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz
Відео 13Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz 245/50 R18 100 W RunFlat BMW/Mini 245/50 R18 100 W RunFlat Mercedes-Benz 245/50 R18 100 Y BMW/Mini 245/50 R18 100 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 245/50 R18 100W MOE, runflat ) 2127200 | 906 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat (245/50 R18 100W) 2127200 | 939 zł |
Opona Pirelli 245/50R18 CINTURATO P7 100 W RUN-FLAT MOE - opony letnie 212 | 804 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 245/50 R18 100W MOE, runflat ) | 919 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz
Ціни на Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100W Run Flat BMW/Mini | від 946 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz | від 804 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100Y BMW/Mini | від 779 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 245/50 R18 100Y Run Flat BMW/Mini | від 789 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →