Opona letnia Michelin Primacy 3 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 3 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz 245/50 R18 100 W RunFlat Mercedes-Benz 245/50 R18 100 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 3 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 3 ZP (245/50 R18 100W) 287124 | 1 025 zł |
Opona Michelin 245/50R18 PRIMACY 3 GRNX 100 W ZP MOE - opony letnie 287124 | 969 zł |
Michelin Primacy 3 ZP ( 245/50 R18 100W MOE, runflat ) 287124 | 1 045 zł |
Michelin Primacy 3 ZP ( 245/50 R18 100W MOE, runflat ) | 1 057 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 3 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz
Ceny na Michelin Primacy 3 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz | od 969 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 245/50 R18 100Y Run Flat | od 892 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →