Opona letnia Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V 215/45 R16 86 H 215/45 R16 90 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 215/45R16 ContiPremiumContact 2 90V XL AO - opony letnie | 689 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 (215/45 R16 90V) 03566880000 | 668 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 215/45 R16 90V XL AO ) 03566880000 | 730 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 215/45 R16 90V XL AO ) | 740 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V
Ceny na Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 86H | od 629 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V | od 668 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →