Літня шина Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V 215/45 R16 86 H 215/45 R16 90 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Continental 215/45R16 ContiPremiumContact 2 90V XL AO - opony letnie | 689 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 (215/45 R16 90V) 03566880000 | 668 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 215/45 R16 90V XL AO ) 03566880000 | 730 zł |
Continental ContiPremiumContact 2 ( 215/45 R16 90V XL AO ) | 740 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 86H | від 629 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 215/45 R16 90V | від 668 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →