Opona letnia Continental ContiCrossContact UHP 255/60 R18 112H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact UHP 255/60 R18 112H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact UHP 255/60 R18 112H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact UHP (255/60 R18 112H) 03548840000 | 783 zł |
Continental CrossContact UHP ( 255/60 R18 112H XL ) | 745 zł |
Continental CrossContact UHP ( 255/60 R18 112H XL ) 03548840000 | 737 zł |
Opona Continental 255/60R18 CrossContact UHP 112H XL - opony terenowe 3548 | 644 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →